„Bez práce nie sú koláče“ – toto známe slovenské porekadlo sa opäť potvrdilo aj pri našej záhradkárskej aktivite. Dňa 28.05.2026 prijímatelia sociálnej služby s radosťou pozbierali prvé úrody z našej záhradky, predovšetkým chutné a voňavé jahody, ktoré si sami pomáhali pestovať a priebežne sa o ne starať. Aktivita bola pre prijímateľov odmenou za ich celoročnú prácu, trpezlivosť a starostlivosť o záhony. Vlastnoručne vypestované ovocie im prinieslo nielen radosť z dobre vykonanej práce, ale aj pocit úspechu a užitočnosti.










